Hizmetler

Hizmetler

Ekspertiz Hizmeti

TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda içiniz rahat olsun.

TruckMarket yetkili satıcı ve servislerindeki uzman kadrolar, 2. el kamyon ilanlarımızı sizlerle buluşturmadan önce, tüm kamyonları detaylı ekspertiz sürecine tabi tutuyor. Araç servis geçmişinin sorgulanmasıyla* başlayan Ekspertiz süreci, aracın mekanik aksam, boya-kaporta ve iç mekanının incelenmesiyle devam ediyor. Kamyon ekspertizi, aracın yol şartlarında test edilmesi ve bulguların raporlanmasıyla son buluyor.

*Servis geçmişi sorgusu Ford Trucks marka 2. el araçlara uygulanmaktadır ve sadece Yetkili Servis geçmişini kapsamaktadır.

Ekspertiz Hizmeti

Finansman Desteği

TruckMarket sayesinde istediğiniz ikinci el çekici veya kamyona bütçenize en uygun alternatiflerle ve “0” faizli finansal desteklerle sahip olabilirsiniz.

2. el çekici - kamyon alırken kredi mi kullanmak istiyorsunuz?

TruckMarket'te kredilendirme işlemi şu şekilde gerçekleşiyor: Yetkili satıcımızda, ikinci el çekici veya kamyon beğeniyorsunuz ve kredilendirmek istediğiniz tutara ve vade süresine karar veriyorsunuz.

Kullanmak istediğiniz 2. el kredisinin miktarı ve vadesine göre, uzman ikinci el ve finans kadrolarımız size kredi seçenekleri sunuyor; sizleri kampanyalı finans fırsatları hakkında bilgilendiriyor. Seçeneğiniz doğrultusunda, kredi başvurusu bizzat ikinci el kadromuz tarafından online takip ediliyor ve gerekli evraklar sizden temin ediliyor. Kredilendirme süreci, bankaya gitmenize gerek kalmadan, prosedürlerle zaman harcamadan ve yorulmadan, mümkün olan en hızlı şekilde bayide tamamlanıyor.

Finansman Desteği

Tır Üstü Sevk

Hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

TruckMarket’ten 3 ve üzeri sayıda araç aldığınız takdirde, araçlarınız TruckMarket ayrıcalığı ile “Tır Üstü Sevk” ile size ulaştırılır. Tır Üstü Sevk’in avantajları ve konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tır Üstü Sevk

Servis Hizmetleri

a. Yerinde Bakım Hizmeti

TruckMarket'in tüm müşterilerimize sunduğu bir diğer hizmet ise Yerinde Bakım Hizmeti. Bu çok özel hizmet sayesinde, araç sahiplerinin yoğun çalışma temposunda, bakım için yetkili servislere gitmesi gerekmez. Yetkili servisler araç sahibinin bulunduğu yere gelerek, araç bakımını gerçekleştirirler.

b. Euroservis

Euroservis hizmeti ile yolda kalmazsınız. Euroservis, yolunda gitmeyen durumları 7/24 sizin için anında çözer. Artık yolunuza rahatça devam edebilirsiniz. Bu hizmet, araçlar seyir halindeyken oluşan problemleri çözmek için kurulan uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Euroservis'in ekstra hizmetleri:

c. Gezici Servis

TruckMarket'in hizmetler dünyasında, yetkili servis dışında bakım ve belirli onarım işlemleri yapılır.

d. Uluslararası Yol Yardım Hizmeti

Uluslararası lojistik alanında çalışan araçlar için de Ford Trucks'da hizmetler bitmez. Bu hizmet, dünyanın 46 ülkesinde yolda kalan araçlar için hızlı çözümler sağlar.

Servis Hizmetleri

TruckMarket Hizmetlerimiz

 • Ekspertiz Hizmeti

  TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda kafanız rahat olsun.

 • Finansman Desteği

  TruckMarket sayesinde istediğiniz ikinci el çekici veya kamyona bütçenize en uygun alternatiflerle ve “0” faizli finansal desteklerle sahip olabilirsiniz.

 • Tır Üstü Sevk

  TruckMarket’ten 3 ve üzeri sayıda araç aldığınız takdirde, araçlarınız TruckMarket ayrıcalığı ile “Tır Üstü Sevk” ile size ulaştırılır

 • Servis Hizmetleri

  Truck Market servis hizmetleri ile aracınız ile ilgili yaşayacağınız her durumda yanınızdayız.B2 Yazılım A.Ş. © Copyright 2023 Ford Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır