Faydalı Bilgiler

Motorlu Taşıt Vergisi Sorgulama

Motorlu Taşıt Vergisi Sorgulama

Aracınız için ödeyeceğiniz motorlu taşıt vergisini sorgulamayı ve ödemeyi Motorlu Taşıtlar Vergi Dairesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
İBB Trafik

İBB Trafik

İstanbul için, anayollardaki trafik ve yol durumunu İBB Trafik Kontrol Merkezi sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
TC Kimlik No Sorgulama

TC Kimlik No Sorgulama

T.C. Kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız, bunu T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
ASBİS -Araç ve Sürücü Bilgi Sistemi

ASBİS -Araç ve Sürücü Bilgi Sistemi

ASBİS, yeni araçların tescil işlemleri; ikinci el araçların satış, devir ve tescil işlemleri; sürücü belgesinin verilmesi işlemlerinin elektronik ortamda online olarak yapılmasını sağlayan sistemdir.

Detaylı Bilgi

TruckMarket Hizmetlerimiz

 • Ekspertiz Hizmeti

  TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda kafanız rahat olsun.

 • Finansman Desteği

  TruckMarket sayesinde istediğiniz ikinci el çekici veya kamyona bütçenize en uygun alternatiflerle ve “0” faizli finansal desteklerle sahip olabilirsiniz.

 • Tır Üstü Sevk

  TruckMarket’ten 3 ve üzeri sayıda araç aldığınız takdirde, araçlarınız TruckMarket ayrıcalığı ile “Tır Üstü Sevk” ile size ulaştırılır

 • Servis Hizmetleri

  Truck Market servis hizmetleri ile aracınız ile ilgili yaşayacağınız her durumda yanınızdayız.B2 Yazılım A.Ş. © Copyright 2023 Ford Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır