Hizmetler

Hizmetler

Ekspertiz Hizmeti

TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda içiniz rahat olsun.

TruckMarket yetkili satıcı ve servislerindeki uzman kadrolar, 2. el kamyon ilanlarımızı sizlerle buluşturmadan önce, tüm kamyonları detaylı ekspertiz sürecine tabi tutuyor. Araç servis geçmişinin sorgulanmasıyla* başlayan Ekspertiz süreci, aracın mekanik aksam, boya-kaporta ve iç mekanının incelenmesiyle devam ediyor. Kamyon ekspertizi, aracın yol şartlarında test edilmesi ve bulguların raporlanmasıyla son buluyor.

*Servis geçmişi sorgusu Ford Trucks marka 2. el araçlara uygulanmaktadır ve sadece Yetkili Servis geçmişini kapsamaktadır.

Ekspertiz Hizmeti

TruckMarket Hizmetlerimiz

 • Ekspertiz Hizmeti

  TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda kafanız rahat olsun.

 • Finansman Desteği

  TruckMarket sayesinde istediğiniz ikinci el çekici veya kamyona bütçenize en uygun alternatiflerle ve “0” faizli finansal desteklerle sahip olabilirsiniz.

 • Tır Üstü Sevk

  TruckMarket’ten 3 ve üzeri sayıda araç aldığınız takdirde, araçlarınız TruckMarket ayrıcalığı ile “Tır Üstü Sevk” ile size ulaştırılır

 • Servis Hizmetleri

  Truck Market servis hizmetleri ile aracınız ile ilgili yaşayacağınız her durumda yanınızdayız.B2 Yazılım A.Ş. © Copyright 2023 Ford Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır