Hizmetler

Hizmetler

Servis Hizmetleri

a. Yerinde Bakım Hizmeti

TruckMarket'in tüm müşterilerimize sunduğu bir diğer hizmet ise Yerinde Bakım Hizmeti. Bu çok özel hizmet sayesinde, araç sahiplerinin yoğun çalışma temposunda, bakım için yetkili servislere gitmesi gerekmez. Yetkili servisler araç sahibinin bulunduğu yere gelerek, araç bakımını gerçekleştirirler.

b. Euroservis

Euroservis hizmeti ile yolda kalmazsınız. Euroservis, yolunda gitmeyen durumları 7/24 sizin için anında çözer. Artık yolunuza rahatça devam edebilirsiniz. Bu hizmet, araçlar seyir halindeyken oluşan problemleri çözmek için kurulan uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Euroservis'in ekstra hizmetleri:

c. Gezici Servis

TruckMarket'in hizmetler dünyasında, yetkili servis dışında bakım ve belirli onarım işlemleri yapılır.

d. Uluslararası Yol Yardım Hizmeti

Uluslararası lojistik alanında çalışan araçlar için de Ford Trucks'da hizmetler bitmez. Bu hizmet, dünyanın 46 ülkesinde yolda kalan araçlar için hızlı çözümler sağlar.

Servis Hizmetleri

TruckMarket Hizmetlerimiz

 • Ekspertiz Hizmeti

  TruckMarket’in uzmanlığı ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde ikinci el kamyon alımlarınızda kafanız rahat olsun.

 • Finansman Desteği

  TruckMarket sayesinde istediğiniz ikinci el çekici veya kamyona bütçenize en uygun alternatiflerle ve “0” faizli finansal desteklerle sahip olabilirsiniz.

 • Tır Üstü Sevk

  TruckMarket’ten 3 ve üzeri sayıda araç aldığınız takdirde, araçlarınız TruckMarket ayrıcalığı ile “Tır Üstü Sevk” ile size ulaştırılır

 • Servis Hizmetleri

  Truck Market servis hizmetleri ile aracınız ile ilgili yaşayacağınız her durumda yanınızdayız.B2 Yazılım A.Ş. © Copyright 2023 Ford Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır